Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Розрахунок природного освітлення

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
КН
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2008
Тип роботи:
Звіт до лабораторної роботи
Предмет:
Основи охорони праці

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України НУ „Львівська політехніка” Звіт з лабораторної роботи №7 з курсу: ”Основи охорони праці” Тема: „Розрахунок природного освітлення” Мета роботи: Вивчення методу нормування та розрахунку природного освітлення. Теоретичні відомості Розрізняють три системи природного освітлення: бокове, верхнє і комбіноване. Природне освітлення залежить від пори року, метероумов, положення сонця та інших. Для кількісної оцінки природного освітлення використовується КПО-коефіцієнт природного освітлення -відношення освітленості в даній точці всередині приміщення до зовнішньо горизонтальної освітленості, яка створюється світлом повністю відкритого небосхилу. Значення КПО визначається по таблиці 1 з урахуванням таких факторів: 1) характеристики зорової роботи; 2) системи освітлення; 3) коефіцієнти світлового пояса; 4) коефіцієнт сонячності, який залежить від того, як зорієнтований будинок відносно сторін світу. Розрахунок природного освітлення полягає у визначенні загальної площі світлових отворів при заданому характері зорової роботи. Дані для розрахунку Визначити площу світлових отворів, що забезпечить нормоване значення коефіцієнта природного освітлення у виробничих приміщеннях. Довжина А=4м, глибина В=8м, висота Н=3,9м. Падіння променя світла вертикальне. Вид світло пропускного матеріалу: оправа конструкції перекриття віконнолистове, залізобетонні перемички, освітлення бокове. Для розрахунку бокового освітлення використовується формула: , де S0 – площа світлових отворів Sn – площа підлоги приміщення = 32м2 ен – нормоване значення коефіцієнту природного освітлення = 3.15 Кз – коефіцієнт запасу =1,4 η10 – світлова характеристика вікон = 0.5 Т0 – загальний коефіцієнт світло проникання, =0.43 V1 – відбиття від поверхні = 1.5/B=1.5/8=0.1875 Кількість вікон будемо рахувати за формулою =1.26 м2 Розрахуємо коефіцієнт природного освітлення  Висновок: на цій лабораторній роботі я навчився розраховувати площу віконних отворів і визначати коефіцієнт природного освітлення.
Антиботан аватар за замовчуванням

31.03.2013 14:03

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини